Kadra Przedszkoli „Miriada”

Miriada Zabrze

Organ Prowadzący:

Dyrekcja

  • mgr Ewa Kuśmierska
  • mgr Agnieszka Gołębiowska

Coaching & Mentoring

  • mgr Agnieszka Gołębiowska
  •  

Pracownik administracyjny

  • Jolanta Bednarz

 

Pracownicy pedagogiczni

  • Grupa I „Ślimaczki”
      • wychowawca mgr Julia Szklanny
  • Grupa II „Małpki”
      • wychowawca: mgr Katarzyna Pieroszczuk
  • Grupa III „Żabka”
      • wychowawca: mgr Katarzyna Chodawska    
  • Grupa IV „Biedroneczki”
      • wychowawca: mgr Magdalena Jasiurkowska
  • Grupa V „Kociaki”
      • wychowawca: mgr Katarzyna Bigus    
  • Grupa VI „Rybki”
      • wychowawca: mgr Agnieszka Garbulowska

Pedagodzy specjalni: 

  • mgr Natalia Skrzypiec
  • mgr Anna Lerka
  • mgr Katarzyna Pieroszczuk
  • mgr Monika Ogrodniczak
  • mgr Karolina Lis

 

Język angielski

  • mgr Jacek Kurowski

Rytmika

  • mgr Małgorzata Buraś

Logopeda

  • mgr Mariola Pawłowska

Terapeuta ruchu

  • mgr Żaneta Dulęba
  • mgr Paulina Karkowska

Psycholog

  • mgr Agnieszka Mendel-Ziajka

Judo

  • Kataiguruma Just Judo Sebastian Laskowski

Taniec:

  • mgr Dominika Garbulowska

Dogoterapia:

  • mgr Dominika Garbulowska
 

Miriada Bytom Centrum

Organ Prowadzący:

Dyrekcja

  • mgr Ewa Kuśmierska
  • mgr Agnieszka Gołębiowska

Coaching & Mentoring

  • mgr Agnieszka Gołębiowska
  •  

Wicedyrektor ds. pedagogicznych:

  • mgr Katarzyna Orłowska

 

Pracownicy pedagogiczni:

  • Grupa I „Smerfy”

wychowawca: mgr Dagrmara Kansik

nauczyciel wspomagający: Natalia Starz

  • Grupa II „Sówki”

wychowawca: mgr Jolanta Salamon

  • Grupa III „Biedronki”

wychowawca: mgr Monika Griner

  • Grupa III „Pszczółki”

wychowawca: mgr Karolina Wrucińska

pedagog specjalny: mgr Maja Molin

  • Grupa IV „Skrzaty”

wychowawca: mgr Izabela Kuśnierz

pedagog specjalny: mgr Ilona Wojtas

 

 

Logopeda

  • mgr Paulina Szeliga
  • mgr Weronika Goniowska-neurologopeda

Psycholog 

  • mgr Karolina Kosmala

Język angielski

  •  mgr Aleksandra Kowalczyk

Rehabilitant ruchowy oraz Terapeuta SI

  • mgr Żaneta Dulęba
  • mgr Klaudia Przygoda

Judo

  • mgr Wojciech Wysocki

Taniec:

  • mgr Dominika Garbulowska

Dogoterapia:

  • mgr Dominika Garbulowska

Miriada Bytom Stroszek

Organ Prowadzący:

Dyrekcja

  • mgr Ewa Kuśmierska
  • mgr Agnieszka Gołębiowska

Coaching & Mentoring

  • mgr Agnieszka Gołębiowska
  •  

Pracownik administracyjny:

  • mgr Daria Karkowska

 

Pracownicy pedagogiczni:

  • Grupa I „Biedronki”

wychowawca: mgr Marta Niemiec

  • Grupa II „Żabki”

wychowawca: mgr Katarzyna Kuna

  • Grupa III „Pszczółki”

wychowawca: mgr Joanna Łata

  • Grupa IV „Sówki”

wychowawca: mgr Małgorzata Hanulok

  • Grupa V „Rybki”

wychowawca: mgr Aleksandra Litwin

  • Grupa VI „Jeżyki”                                                                         wychowawca mgr Klaudia Grabowska

 

Pedagodzy specjalni:

  • mgr Marta Niemiec
  • mgr Aleksandra Litwin
  • mgr Joanna Łata

 

Język angielski

  • mgr Aleksandra Kowalczyk

Rehabilitant ruchowy i terapia SI

  • mgr Żaneta Dulęba
  • mgr Klaudia Przygoda

Psycholog

  • mgr Karolina Kosmala

Sensoplastyka

  • mgr Aleksandra Litwin

Logopeda

  • mgr Paulina Szeliga
  • mgr Weronika Goniowska- neurologopeda

Dogoterapia

  • mgr Dominika Garbulowska

Judo

  • mgr Wojciech Wysocki

Taniec

  • mgr Dominika Garbulowska