KONSUMENCKI LAUR ZAUFANIA

Teatrzyk „Zimowe igraszki” i spotkanie z Mikołajem

13 grudnia 2014

W dniu 08.12.2014 r. od samego rana w naszym przedszkolu dało się odczuć ogromne poruszenie. A to za sprawą zaplanowanej wizyty Św. Mikołaja. Zanim jednak przybył długo wyczekiwany gość, nasze przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt. „Zimowe igraszki”. Była to opowieść o Zosi, którą w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia, spotykało wiele zabawnych przygód. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu, bawiąc się i śpiewając wspólnie z Zosią.

Nagle w drzwiach pojawił się gość specjalny – Mikołaj, kochany przez wszystkie dzieci. Przybył on do naszego przedszkola w towarzystwie niesfornych elfów, aby wręczyć prezenty. Dzieci bardzo ucieszyły się z tej niezwykłej wizyty.

Podczas spotkania z Mikołajem śpiewały piosenki oraz recytowały wierszyki. Śmiechu i zabawy było wiele. Na twarzach dzieci było widać wielkie wzruszenie i zadowolenie. Oczywiście najwięcej radości sprawiły przedszkolakom zostawione przez Mikołaja upominki. Dzieci zaprosiły Mikołaja już na przyszły rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

no images were found

Dodany przez Przedszkole Miriada

kategorie: ,