CERTYFIKAT PRZEDSZKOLE ROKU 2019

Święto Dyni

31 października 2015

W dniu 29.10.2015 odbyło się w naszym przedszkolu Miriada 2 „Święto Dyni”. Przez cały tydzień dzieci wraz z rodzicami mogli przynosić do przedszkola dynie udekorowane w dowolny sposób, które wyeksponowane były w naszej przedszkolnej galerii dyń. Dzieci i rodzice wykazali się wyjątkową wyobraźnią i stworzyli prawdziwe arcydzieła.Wybraliśmy 3 zwycięskie dynie, a wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy.

swieto-dyni_258

W tym dniu zajęcia z języka angielskiego poświęcone były anglosaskiej tradycji obchodzenia Halloween . Przedszkolaki poznały związane z tym świętem zwyczaje i dowiedziały się co w ten dzień robią ich rówieśnicy w krajach anglojęzycznych. Dzieci założyły strasznie śmieszne stroje i próbowały swoich sił w różnych konkursach i zabawach. Zaśpiewaliśmy poznane wcześniej piosenki o dyni i innych stworkach związanych z tematem Halloween. Było strasznie śmiesznie!

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za uczestnictwo w konkursie na najśmieszniejszą dynię, a także za wspaniałe przebrania przedszkolaków.

no images were found

Dodany przez Przedszkole Miriada

kategorie: ,