KONSUMENCKI LAUR ZAUFANIA

Absolwenci


W naszym przedszkolu najważniejszy zawsze był uczeń, duszą – nauczyciel, a dumą – absolwenci.

 

MUZYCZNY TALENT NASZYCH ABSOLWENTÓW
Zosia Sz., Maja Sz., Agata B, Michał B. uczęszczają do szkoły muzycznej i odnoszą sukcesy w konkursach muzycznych, grając na instrumentach tj. skrzypce, flet, keyboard.

NASI PIŁKARZE POLONII BYTOM
Dawid S,. Michał B., Artur W., trenują piłkę nożną w klubie piłkarskim Polonii Bytom

ŁYŻWIARSKIE ZAJĘCIA KACPRA
Kacper W., trenuje hokej w klubie Polonii Bytom

PLASTYCZNY TALENT JULKI O.
Julka bardzo lubiła zajęcia plastyczne. Swój talent plastyczny rozwija dalej w szkole, uczęszcza na kółko plastyczne i bierze udział w konkursach plastycznych

TENIS TO PASJA WIKTORA S, OLAFA Z. I KACPRA C.
Po ukończeniu przedszkola dalej uczęszczają na treningi tenisa i biorą udział w turniejach.

OLIWIA K. – ZUCH DZIEWCZYNA
Oliwia została już po raz drugi odnotowana w Poczcie Bałtyckich Długodystansowców.
W 2015 roku przeszła wybrzeże od Świnoujścia do Unieście tj. 160km a w roku 2016 przeszła wybrzeże od Świnoujścia do Helu tj.330km.

GOLF W WYKONANIU KINGI K.
Miłość do sportu towarzyszy naszym absolwentom w ich szkolnym życiu. Kinga odkryła miłość do golfa. Zajmuje II miejsce w ogólnopolskim rankingu juniorskim golfa.

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA EMILA D.
Gimnastyka artystyczna to zamiłowanie Emila. Świadczą o tym jego medalowe sukcesy.

NASI PRZYSZLI MISTRZOWIE PIŁKI NOŻNEJ MAREK W. I BARTOSZ K.
Po ukończeniu przedszkola miłość do sportu pozostała. Marek i Bartek systematycznie trenują piłkę nożną w Zabrzańskich Klubach Sportowych.

DOSKONALENIE TECHNIKI SPORTOWEJ JAKUBA D.
Kuba brał aktywny udział w zajęciach z sportowych. Od najmłodszych lat trenował w naszym przedszkolu Judo. W szkole nie zapomniał o swojej pasji i nadal doskonali swoją technikę.

SPORTOWE ZACIĘCIE WACŁAWA
Wacek został uczniem szkoły sportowej w Zabrzu. Trenuje piłkę ręczną. Wraz ze swoją drużyną zdobył Mistrzostwo Śląska.

AKTORSKI TALENT OLIVERA
Oliver już od najmłodszych lat wykazywał talent aktorski. Aktualnie uczestniczy w zajęciach teatralnych. Podziwiać go możemy na deskach Teatru Nowego w Zabrzu.

PLASTYCZNY TALENT SZYMONA M.
Szymon po ukończeniu przedszkola nadal rozwija swój talent i zainteresowania plastyczne. Zdobył I miejsce w konkursie plastycznym w szkole. Pochwalić się również może licznymi wyróżnieniami.

JĘZYKOWE UMIEJĘTNOŚCI ALEKSANDRY O.
Ola zawsze uwielbiała zajęcia z językowe. Zajęła 12 miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego.

AKTORSKI TALENT KATARZYNY K.
Kasia od zawsze była małą aktorką. Uwielbiała zajęcia teatralne organizowane w naszym przedszkolu. Aktualnie możemy podziwiać ją na występach w Szybie Maciej w Zabrzu.

PLASTYCZNY TALENT NADII M.
Magda bardzo lubiła zajęcia plastyczne. Nadal rozwija swój talent i bierze udział w licznych konkursach plastycznych, w których zdobywa nagrody i wyróżnienia.

MIŁOŚNIK PRZYRODY JAKUB G.
Przedszkole dba o wszechstronny rozwój swoich wychowanków. Nauczyciele w ciekawy sposób przybliżają dzieciom wiedzę o świeci przyrody. Jakub mógł wykazać się swoją wiedzą na temat otaczającego świata i wraz z kolegami z klasy wygrał konkurs przyrodniczy.

SPORTOWE ZAINTERESOWANIA ALEKSANDRA
Aleks jeszcze nie tak dawno uczęszczał do naszego przedszkola, a teraz startuje w zawodach organizowanych przez Polska Federację Squasha. Już w przedszkolu rozwijał swoje zainteresowania sportowe i wiele czasu spędzał na korcie do squasha. Aktualnie wygrywa w turniejach i bierze udział w Indywidualnych oraz Grupowych Mistrzostwach Polski.

NASI ABSOLWENCI PRYMUSAMI
Dzięki częstym kontaktom z rodzicami naszych absolwentów wiemy, że nasi wychowankowie osiągają bardzo dobre wyniki w nauce. Wyróżniają się w różnych dziedzinach, rozwijając swoje zainteresowania. Ciężko pracując każdego dnia odnosząc swoje pierwsze sukcesy, sprawiając radość nauczycielom i rodzicom. Są to m.in. Maksymilian A., Hanna B., Julia B., Cyprian B., Julia D., Jakub D., Wiktoria G., Alicja Ł., Kalina M., Antonii N., Lena W., Karolina K., Magdalena M., Adam L., Piotr K., Stanisław L.

NASI ABSOLWENCI O NAS PAMIĘTAJĄ
Często gościmy w murach przedszkola naszych wychowanków, którzy aktualnie są uczniami szkoły. Odwiedzają nas przy różnych okazjach: pikniki rodzinne, okres wakacyjny, odprowadzanie lub odbieranie młodszego rodzeństwa. Dzielą się z nami swoimi przeżyciami. Cieszymy się, że o nas pamiętają. Są wśród nich:

Jan M., Kasia K., Nadia M., Julia B., Jakub L. Bartek., Maja L., Wacław B., Lena W., Jagoda J., Magdalena M., Natalia K., Piotr K., Marcel D., Cyprian B., Anna Ś., Paweł M., Julia D., Amelia K., Konstanty K., Maciej W., Kamil D., Stanisław L.