KONSUMENCKI LAUR ZAUFANIA

Dzień Rodziny

23 czerwca 2016

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci i rodziców to wszystko można było dostrzec podczas festynu rodzinnego pod hasłem „Muzyka jest dobra na wszystko”, który odbył się w dniu 18 czerwca 2016 r. w naszym przedszkolu. Nasze przedszkolaki przywitały wszystkich piosenką „Hello” zaśpiewaną w języku angielskim. Ponadto na scenie wystąpiły uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr.21 oraz Szkoły Podstawowej  nr. 44 w Bytomiu, które zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. W tym dniu prowadzone były również warsztaty taneczne dla dzieci i rodziców. Warsztaty z tańca orientalnego prowadziła pani Anna Gacka – Namaar Oriental, a warsztaty rock and roll’a prowadziła zawodowa tancerka tańca towarzyskiego pani Patrycja Wasilewska. Oczywiście nie zabrakło również pokazów sportowych: piłkarskich prowadzonych przez piłkarzy Polonii Bytom oraz judo zdjęcia prowadzone przez pana Radosława Gajdamakina z Judo Edukacja.
Podczas festynu rozstrzygnięty został konkurs kulinarny. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w konkursie a zwycięzcom gratulujemy. Atrakcje, które urozmaicały festyn to min.: malowanie twarzy, balonowe zwierzątka, loteria, zamki dmuchane, kule wodne itp. Nie zabrakło również smakołyków z grilla, frytek oraz lodów, sorbetów i gofrów.
Gośćmi specjalnymi były chodzące maskotki „Minionek” i maskotka Polonii Bytom „Olimpiok”. Rodzice, którzy wcześniej zakupili losy z niecierpliwością czekali na „Koło Fortuny” i na swoje wygrane.
Dziękujemy bardzo wszystkim sponsorom za ufundowane nagrody i vouchery oraz rodzicom , którzy podali pomocną dłoń w przygotowaniu festynu.

no images were found

Dodany przez Przedszkole Miriada

kategorie: ,