KONSUMENCKI LAUR ZAUFANIA

Dzień Rodziny

27 maja 2015

W dniu 22.05.2015 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Każda z grup zaprezentowała program taneczno–wokalno-recytatorski. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Nastał czas na zabawę i atrakcje, wśród których znalazły się konkurs plastyczny, malowanie twarzy, robienie bransoletek, puszczanie baniek mydlanych, zwierzątka z balonów. Dużym powodzeniem wśród dzieci cieszyła się kula wodna oraz dmuchana zjeżdżalnia.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również pokaz policyjnych motocykli. Festyn był też pełen niespodzianek kulinarnych: pyszne ciasta, sałatki, chleb ze smalcem, kiełbaski z grilla, popcorn, lody, napoje. Wśród rodziców rozstrzygnięto konkurs na najsmaczniejsze ciasto i sałatkę. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów kulinarnych, a wszystkim rodzicom, którzy przygotowali poczęstunek serdecznie dziękujemy.

Rodzinny nastrój i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dziękujemy wszystkim rodzicom za udaną zabawę i mile spędzony czas.

no images were found

Dodany przez Przedszkole Miriada

kategorie: ,