KONSUMENCKI LAUR ZAUFANIA

Dzień Rodziny

28 maja 2014

W dniu 23 maja 2014 r. świętowaliśmy Dzień Rodziny. Uroczystość rozpoczęła się od występu artystycznego naszych przedszkolaków, przygotowanego pod okiem nauczyciela przez dzieci dla swoich ukochanych rodziców. Następnym punktem imprezy był pokaz mody, w który dzieci wraz z rodzicami prezentowały na wybiegu barwne i oryginalne stroje. Ponadto Mamy naszych przedszkolaków zmierzyły się w konkursie kulinarnym. Udowodniły, że ich wypieki i sałatki są nie tylko pyszne, ale także zdrowe.

Dodatkowymi atrakcjami był pokaz przygotowany przez strażaków, wojsko oraz naszą grupę przedszkolnych judoków. Jedną z atrakcji było Mini Zoo, w którym podziwialiśmy domowe zwierzaki: żółwie, papużki, chomiki, rybki króliki, koty.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się kąciki takie jak: wirujące farby, artystyczne, sportowe, w których dzieci wraz z rodzicami mogły radośnie i aktywnie oddać się wspólnej zabawie. Na wszystkich gości czekał poczęstunek i wesoła muzyka.

Dzień Rodzinny był wyjątkowym wydarzeniem, w trakcie którego dzieci wraz z rodzicami mogły miło spędzić słoneczne popołudnie oraz wzmocnić rodzinne więzi.

no images were found

Dodany przez Przedszkole Miriada

kategorie: ,