Zajęcia pokazowe dla nauczycieli z języka angielskiego

12 maja 2015

We wtorek 28 kwietnia 2015 r. odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia pokazowe z języka angielskiego dla nauczycieli przedszkoli. Zajęcia poprowadziła nasza lektorka języka pani Aleksandra Kowalczyk. Pani Ola pracuje w Miriadzie 2 już trzeci rok i w tym roku postanowiła podzielić się swoimi umiejętnościami i wymienić doświadczeniem z nauczycielami z innych bytomskich przedszkoli. Na zajęciach gościliśmy również panią metodyk Barbarę Kominek. Zajęcia zatytułowane były: „What’s the matter? – części ciała”. W trakcie zajęć zostały zaprezentowane różne techniki pracy z dziećmi oraz metody nauczania języka, ze szczególnym uwzględnieniem metod aktywizujących dzieci do samodzielnego mówienia i powtarzania poznanych form leksykalnych. Serdecznie zapraszamy nauczycieli na kolejne zajęcia w przyszłym roku “przedszkolnym”.