Zajęcia otwarte dla rodziców grupa II

16 marca 2016

W dniu 10.03.2016 grupa II ,, Kaczuszki” gościła swoich rodziców na zajęciach otwartych pt. ,,Pociąg Krasnoludków ”. Celem zajęć było kształtowanie umiejętności przeliczenia za pomocą liczników głównych i porządkowych, doskonalenie umiejętności określania położenia przedmiotów w przestrzeni, doskonalenia umiejętności rozpoznawania i nazywania kolorów oraz figur geometrycznych. Dzieci wykonywały wiele zadań a podsumowaniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej wraz z rodzicami, co przyniosło wiele radości. Rodzice mieli możliwość zapoznania się z osiągnięciami swoich pociech oraz ich zachowaniem w czasie zajęć dydaktycznych. Zajęcia te również umożliwiły rodzicom zapoznanie się ze sposobem pracy nauczycieli.