Zajęcia otwarte dla rodziców

4 maja 2016

W miesiącu kwietniu w grupach VI „Boberki” i VII „Sówki” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematyka zajęć dotyczyła kosmosu i ekologii. Podczas zajęć dzieci mogły wykazać się swoimi umiejętnościami z zakresu kompetencji matematycznych. Nie zabrakło zabaw, konkursów, zawodów między drużynami oraz gier matematycznych. We wszystkie formy aktywności w wielkim zaangażowaniem włączali się rodzice. Dzięki temu Rodzice bawiąc się ze swoimi dziećmi stali się aktywnymi uczestnikami procesu edukacyjnego. W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności.

Było nam niezmiernie milo gościć wszystkich rodziców. Dziękujemy za udział w zajęciach.