Wycieczka do Parku Atrakcji w Rybniku

17 maja 2012

RODZINNY PARK ATRAKCJI W RYNIKU – KAMIENIU pozwolił Naszym przedszkolakom przenieś się w czasy kiedy niekwestionowanymi władcami naszej planety były dinozaury. Dzieciaki spotkały tam również postacie z najsłynniejszych bajek.
Rodzinny Park Atrakcji można podzielić na dwie części;
DINO PARK
BAJKOWA KRAINA

W DINO PARKU zobaczyliśmy różne dinozaury. Niektóre eksponaty były ruchome i wydawały głosy. Dzieci były zachwycone i podekscytowane ich widokiem. Bardzo chciały poznać inazwy tych olbrzymich gadów, sposób życia i poruszania się.
Dodatkową atrakcją dla dzieci było ujeżdżanie młodego apatozaura oraz możliwość wejścia do jamy dinozaura.

BAJKOWA KRAINA pozwoliła nam przenieść się w świat bajek.
W tym magicznym świeci dzieci spotkały: Kota w butach, Murzynka Bambo, Jasia i Małogosię, Czerwonego Kapturka i Wilka, Baba Jagę przy swojej chatce z piernika. Widziały także dom na kurzej stópce oraz smoczą jamę ze Smokiem Wawelskim.