CERTYFIKATY PRZEDSZKOLE ROKU 2015 2016 2017

Teatrzyk „Zimowe igraszki” i spotkanie z Mikołajem

13 grudnia 2014

W dniu 08.12.2014 r. od samego rana w naszym przedszkolu dało się odczuć ogromne poruszenie. A to za sprawą zaplanowanej wizyty Św. Mikołaja. Zanim jednak przybył długo wyczekiwany gość, nasze przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt. „Zimowe igraszki”. Była to opowieść o Zosi, którą w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia, spotykało wiele zabawnych przygód. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu, bawiąc się i śpiewając wspólnie z Zosią.

Nagle w drzwiach pojawił się gość specjalny – Mikołaj, kochany przez wszystkie dzieci. Przybył on do naszego przedszkola w towarzystwie niesfornych elfów, aby wręczyć prezenty. Dzieci bardzo ucieszyły się z tej niezwykłej wizyty.

Podczas spotkania z Mikołajem śpiewały piosenki oraz recytowały wierszyki. Śmiechu i zabawy było wiele. Na twarzach dzieci było widać wielkie wzruszenie i zadowolenie. Oczywiście najwięcej radości sprawiły przedszkolakom zostawione przez Mikołaja upominki. Dzieci zaprosiły Mikołaja już na przyszły rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!