Teatrzyk Skrzat „Zimowe przygody Krysi Kaprysi” i spotkanie z Mikołajem

10 grudnia 2015
W dniu 08.12.2015 r. odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość – święty Mikołaj. Przed przyjściem Mikołaja dzieci obejrzały przedstawienie „Zimowe przygody Krysi Kaprysi” w wykonaniu artystów z teatru Skrzat z Krakowa. Była to opowieść o niesfornej dziewczynce, która wszystkim dokuczała, robiła na złość swoim bliskim, a do tego była bardzo leniwa. Na szczęście po wielu przygodach Krysia zmieniła swoje postępowanie i zrozumiała dlaczego warto być grzecznym.
No i  stało się. Do sali wszedł długo oczekiwany św. Mikołaj. Dzieci z wielką radością przywitały gościa. Z wielkim zaangażowaniem odpowiadały na pytania Mikołaja, rozwiązywały świąteczne zagadki, a także śpiewały piosenki. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Uśmiech i zadowolenie nie znikały z buzi naszych przedszkolaków. Oczywiście największą radość sprawiły dzieciom prezenty zostawione przez Mikołaja.