Święto Dyni i konkurs

21 października 2015

dyniaW dniu 29.10.2015 r. odbędzie się w naszym przedszkolu Święto Dyni oraz tematyczne zajęcia z języka angielskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków do zabawy i założenie w tym dniu śmiesznych strojów. Przedszkolaki będą mogły spróbować swoich sił w różnych zabawach i konkursach. Zaśpiewamy piosenki o dyni i przypomnimy sobie związane z tą okazją słownictwo w języku angielskim.

Konkurs!

Jednocześnie zachęcamy do udziału w konkursie na „Najśmieszniejszą Dynię” polegającym na udekorowaniu dyni . Dynia powinna być efektem pracy zespołowej rodziców i dzieci. Może zostać ozdobiona w dowolny sposób, z użyciem różnych materiałów i technik. Prosimy o przynoszenie konkursowych, podpisanych dyń w dniach od 26-28 października.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 29 października 2015 r. Najśmieszniejsze dynie zostaną nagrodzone nagrodami, a każdy uczestnik konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom.

Uprzejmie prosimy również o przynoszenie niewielkiej ilości, np. 2 sztuk miękkich cukierków i wkładania ich do pojemnika oznaczonego „Trick or Treat”.