Pasowanie na Przedszkolaka

26 października 2012

Dzień 26 października na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci z naszego przedszkola oraz ich najbliższych. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza, ważna uroczystość przedszkolna – „ Pasowanie na Przedszkolaka”.

Nasi podopieczni mieli możliwość zaprezentowania swoich aktorskich umiejętności swoim rodzicom, dziadkom i rodzeństwu. Przedszkolaki zaprezentowały piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i tańce. Część artystyczna została uwieńczona ślubowaniem, podczas którego Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz rożki obfitości. Część oficjalną zakończyliśmy wspólnym poczęstunkiem, w trakcie którego w serdecznej i miłej atmosferze mieliśmy okazję wzajemnie się poznać i podzielić wrażeniami z uroczystości.

Wszystkim bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas.