Nowe przygody Koziołka Matołka – teatrzyk

16 kwietnia 2015

„W Pacanowie kozy kują, więc Koziołek mądra głowa błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa”.

W dniu 13.04.2015 r. odwiedził nas Teatrzyk Skrzat z Krakowa z przedstawieniem „Nowe przygody Koziołka Matołka”. Koziołek wyruszył w podróż, aby dojść do Pacanowa. Po drodze odwiedził różne kraje, spotkał złą czarownicę, wodza afrykańskiego plemienia, cesarza Chin, króla, reżysera z Hollywood. Niestety Koziołek nie dotarł do upragnionego celu, jednak obiecał dzieciom, że wkrótce wyruszy w kolejną podróż w poszukiwaniu Pacanowa. Przedszkolacy czynnie uczestniczyli w przedstawieniu angażując się w śpiew z głównym bohaterem. Bajka dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń, dobrej zabawy i dużo uśmiechu.