Międzyprzedszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych

18 maja 2012

Był to nasz debiut jako organizatora tego typu konkursu. W tej edycji ” Gestem i słowem wierszyk opowiem” dzieci miały za zadanie przedstawić w formie przedstawienia wybrany wiersz polskiego autora. Dzieci popisały się ogromnym talentem aktorskim, śmiało „okupowały” scenę dając tym samym powód do uśmiechu opiekunom i widowni.

Wyniki konkursu:

I miejsce zajęły dzieci z grupy „Sówki” za przedstawienie „Żuraw i czapla” Jana Brzechwy( Przedszkole Miriada)

II miejsce zajęły dzieci z grupy „Pszczółki” za przedstawienie „ Dwa Jeże” Ludwika Jerzego Kerna (Przedszkole Miriada)

III miejsce zajęły dzieci z Przedszkola nr 49 za przedstawienie „Żuk” Jana Brzechwy

Za pierwsze 3 miejsca uczestnicy otrzymali dyplomy dla przedszkoli i nagrody książkowe dla grupy. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy uczestnictwa i upominek w postaci książki. Nauczyciele- opiekunowie, którzy przygotowali dzieci do występu otrzymali dyplomy podziękowania. Rozdano również dyplomy indywidualne dla najlepszych aktorów.