Magiczna Noc Andrzejkowa + Pidżama Party

30 listopada 2015

W nocy z 27 na 28 listopada 2015 r. odbyła się w naszym przedszkolu Magiczna Noc Andrzejkowa pełna wróżb połączona z Pidżama Party. Przedszkole odwiedziła cyganka, która cały wieczór wróżyła ciekawym swojej przyszłości przedszkolakom. Atrakcji było dużo: lanie wosku, taniec na gazetach, wspólne czarowanie, taniec z balonami i wiele innych. Po kolacji i czynnościach higienicznych dzieci przebrały się w swoje pidżamy i rozpoczęła się prawdziwa zabawa. Tańce i zabawy na Pidżama Party zakończyły się wspólnym seansem kinowym, bajki pt. „Kubuś Puchatek – Sen nie sen”. Po spędzonej w przedszkolu nocy i wspólnym śniadaniu szczęśliwe i pełne energii dzieci wróciły do swoich domów. Do zobaczenia na kolejnej pidżamowej imprezie.