Konkurs z okazji Święta Dyni

30 października 2016

W dniu  28.10.2015 odbyło się w naszym przedszkolu Święto Dyni.

Jak co roku zorganizowaliśmy z tej okazji konkurs na Strasznie Śmieszną Dynię. Od poniedziałku dzieci mogły przynosić do przedszkola dynie udekorowane wraz z rodzicami przy użyciu dowolnych materiałów. Dynie można było podziwiać w naszej przedszkolnej galerii w szatni. W tym roku udział w konkursie wzięła rekordowa liczba prac – powstało 50 dyń! Dzieci i rodzice zawsze wykazują się wyjątkową wyobraźnią jednak w tym roku uczestnicy konkursu przeszli samych siebie i stworzyli prawdziwe arcydzieła. Pracownicy przedszkola stanęli w obliczu bardzo trudnego zadania – musieli wybrać najlepsze dynie spośród wszystkich. Po burzliwych obradach wyłoniono 3 zwycięzców oraz przyznano 3 wyróżnienia. Pierwsze trzy miejsca w konkursie zajęli:

I miejsce – Hayk z gr. IV

II miejsce  –  Zuzia gr. IV

III miejsce – Michał gr. II

Wyróżnienia otrzymali: Maks z gr. IV, Kacper z gr. I oraz Piotrek i Natalia z gr. III i I.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy.

Zwycięzcom, wyróżnionym, a także wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy kreatywności i zdolności manualnych i bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i tak liczny udział w konkursie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii: