CERTYFIKATY PRZEDSZKOLE ROKU 2015 2016 2017

„JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO!”

17 grudnia 2017

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem SLA-3187-574799), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Pani Anna i Tomek nie mogli się doczekać naszego przyjazdu. Chłopczyk już od progu klaskał w ręce i skakał z radości na widok wnoszonych prezentów. Wspólnie energicznie zabrali się do rozpakowywania i oglądania niespodzianek. Okrzykom zachwytu i uśmiechom nie było końca. Tomek otwierał słodycze , zabawki i przymierzał ubranka , a pani Anna przeglądała otrzymane produkty spożywcze i łakocie . Oczy pani Anny zaszkliły się ze wzruszenia i podziękowaniom nie było końca.

Co chce przekazać wolontariusz?

Serdecznie dziękuję za wybranie rodziny, współpracę i okazane serce. Życzę wszelkiej pomyślności oraz radosnych Świąt, bo dobro wraca do tych, którzy je przekazują.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Pani Anna prosiła o przekazanie swoim darczyńcom, że dzięki nim będą mieli wspaniałe święta i życzy im aby ten czas również dla nich był wyjątkowy wypełniony radością i miłością.

Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI