Jasełka i zajęcia otwarte

22 grudnia 2014

W dniu 18.12.2014 r. w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy świąteczne zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z wszystkich grup. Dzień rozpoczęliśmy Jasełkami przygotowanymi przez naszych przedszkolaków. Po występie artystycznym, rodzice zostali zaproszeni do sal na świąteczne zajęcia dydaktyczno – wychowawcze. Dzieci zaprezentowały zdobyte w przedszkolu umiejętności. Największą przyjemnością zarówno dla przedszkolaków jak i ich opiekunów było wspólne uczestnictwo w zabawach ruchowych oraz wykonanie ozdób bożonarodzeniowych. Rodzice z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciu. Wszyscy wykazali się kreatywnością, cierpliwością i umiejętnościami manualnymi. U niektórych obudziły się ukryte, zapomniane talenty. Rodzice Zajęcia przebiegały w ciepłej atmosferze nastrajając wszystkich do zbliżających się świąt.