Harmonogram uroczystości, spotkań i wyjść – październik 2012

1 października 2012
3 października odbędzie się wycieczka grup III, IV, V, VI, VII, VIII do lasu w Rachowicach. W programie spacer ścieżką edukacyjną z przewodnikiem, spotkanie z leśnikiem i pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz zwiedzanie szkółki leśnej. Koszt wycieczki 17 zł.

9 października naszymi gośćmi będą policjanci wraz ze Sznupkiem. Opowiedzą o swojej pracy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.40.

19 października planowane jest wyjście dla dzieci z grup III, IV, V, VI, VII, VIII do Filharmonii w Zabrzu na koncert „Muzyczne podróże kompozytorów”.

24 października na godz. 16.00 zapraszamy rodziców dzieci pięcioletnich z grupy VI, oraz rodziców dzieci z gr VII i VIII na uroczyste „Pasowanie na starszaka”

31 października odbędzie się zabawa z elementami anglojęzycznymi z okazji święta Halloween. Dynie, słodkości, wiedźmy i duchy mile widziane. Rodziców prosimy o przebranie przedszkolaków w straszne bądź zabawne kostiumy.

kategorie: