5 lutego 2017

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najbardziej niezwykłych dni w przedszkolu,
kiedy możemy wspólnie z babcią i dziadkiem uczcić ich święto.

W dniach 30.01- 31.01.2017 r. każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Wszędzie słychać było gromkie „ Sto lat”, które bardzo wzruszało gości.
Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki oraz wspólne zabawy i tańce. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

Wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości
i przygotowali słodki poczęstunek bardzo dziękujemy. Zapraszamy do fotorelacji.