23 stycznia 2016

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości. Dlatego też w dniach 21.01. i 22.01.2016 r. do naszego przedszkola przybyli najukochańsi dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Dzieci w formie wierszy złożyły Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia oraz wręczyły samodzielnie zrobione upominki. Goście byli bardzo wzruszeni występami wnucząt i po występach, przy słodkim poczęstunku, dzielili się swoimi wrażeniami.