23 stycznia 2015

Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom życzymy zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i dużo radości!
Niech żyją długi czas i zawsze kochają nas!

W dniach 21.01.2015 r. i 22.01.2015 r. w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Każda grupa przedszkolna przygotowała swoje przedstawienie. Wnuczęta piosenką i wierszem wyraziły wielką miłość i szacunek dla Babć i Dziadków oraz podziękowały za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Dziadkowie gorąco oklaskiwali występy, a niejednemu z nich zakręciła się w oku łza. Dzieci złożyły Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia, wręczając im własnoręcznie wykonane laurki i upominki, a następnie zaprosiły gości na słodki poczęstunek. To wyjątkowe spotkanie było pełne radości i szczęścia. Dziadkowie byli bardzo dumni ze swoich wnucząt.