22 stycznia 2014

Dzień Babci i Dziadka to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. Z tej właśnie okazji, w piątek 17 stycznia, na zaproszenie dzieci, przybyli do naszego przedszkola Babcie i Dziadkowie. W trakcie uroczystości nasi goście mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi upominkami, zaprosiły na poczęstunek, a następnie do wspólnej zabawy przy muzyce. Atmosfera uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca.

Wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w przedsięwzięcie i zorganizowali słodki poczęstunek składamy serdeczne podziękowania.